У Росії фіксують рекордну кількість справ про дезертирство - британська розвідка

У Росії фіксують рекордну кількість справ про дезертирство - британська розвідка

У Росії зафіксували рекордну кількість справ та вироків за дезертирство військовослужбовців в армії.

Про це повідомляє Міноборони Британії з посиланням на дані розвідки.

За даними незалежного російського видання «Медіазона», у березні 2024 року російські військові суди винесли рекордну кількість вироків за дезертирство - 684 військовослужбовцям збройних сил Росії.

Загальна кількість справ з моменту «часткової» мобілізації у вересні 2022 року становить 7400, причому найбільше - 496 - припадає на Московську область.

Багато солдатів, яких вдалося розшукати і які постали перед військовим судом, отримали умовні терміни і повернулися до своїх частин та на фронт. У той же час кількість прохань про притулок у західних країнах від громадян Росії, які ухиляються від військової служби, досягла рекордного рівня, - йдеться у зведенні.

Російські солдати, в тому числі примусово призвані під час «часткової» мобілізації у вересні 2022 року, зобов'язані залишатися на військовій службі на невизначений термін з невеликою перспективою звільнення. 

Нагадаємо, У НАТО виключили можливість розміщення ядерної зброї в Польщі

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР» Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР»
До того ж, український військовослужбовець придбав, носив і зберігав за місцем проживання вогнепальну зброю та бойові припаси без дозволу.
Росія переміщує до кордонів з Україною військові гелікоптери - NYT Росія переміщує до кордонів з Україною військові гелікоптери - NYT
Така активність може свідчити про те, що планування вторгення в Україну триває.
Глава української воєнної розвідки попередив про "справжнє пекло" для росіян Глава української воєнної розвідки попередив про "справжнє пекло" для росіян
Він також додав, що одним із важливих завдань української воєнної розвідки є організація партизанського руху в тилу противника.
Loading...
Load next