У НАБУ підтвердили початок розслідування щодо можливого витоку інформації

У НАБУ підтвердили початок розслідування щодо можливого витоку інформації

У Національному антикорупційному бюро підтвердили початок досудового розслідування щодо можливого витоку інформації.

Про це поінформувала пресслужба НАБУ у відповідь на коментар Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо обшуків у детектива антикорупційного бюро.

На підставі повідомлення за відповідною резолюцією директора НАБУ Управлінням внутрішнього контролю НАБУ розпочато досудове розслідування щодо можливого витоку інформації, – йдеться у повідомленні.

У НАБУ додали, що з початку реєстрації в Єдиному реєстрі досудових розслідувань "майже всі слідчі дії проводилися безпосередньо прокурорами САП, зокрема з залученням оперативних працівників Національної поліції".

Доводимо до відома колег в САП: у НАБУ було і є достатньо ресурсу для здійснення розслідування. НАБУ завжди гарантує незалежне, неупереджене та всебічне досудове розслідування і чекає від наших основних партнерів такого ж підходу, – зазначається у повідомленні НАБУ.

Нагадаємо, Рятувальники Торецька потрапили під обстріл під час перевезення поранених — МВС

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Шахрайська схема на 1 мільйон гривень: НАБУ затримало експосадовця Нацполіції Шахрайська схема на 1 мільйон гривень: НАБУ затримало експосадовця Нацполіції
Національне антикорупційне бюро під час отримання неправомірної вигоди, затримало колишнього начальника Департаменту вибухотехнічної служби. Посадовець намагався привласнити собі майже 1 мільйон гривень.
Loading...
Load next