Енергоатом працевлаштував майже 540 співробітників тимчасово окупованої ЗАЕС

Енергоатом працевлаштував майже 540 співробітників тимчасово окупованої ЗАЕС

Із початку повномасштабної війни НАЕК «Енергоатом» працевлаштував 539 працівників тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції на інші посади.

Про це повідомляє пресслужба компанії у Телеграмі.

Із початку воєнного стану роботу на інших посадах в родині «Енергоатома» отримали 539 працівників ЗАЕС. Триває процес оформлення ще 259 кандидатів, - йдеться у повідомленні.

Крім того, у відрядженнях та за роз’їзним характером працюють 710 осіб.

У простій з підвищеною оплатою в розмірі одного посадового окладу Енергоатом перевів 2177 працівників ЗАЕС, які залишаються на тимчасово окупованих територіях.

Зазначається, що Енергоатом запрошує працівників ЗАЕС, які досі перебувають на простої, звертатися з питань працевлаштування до центрального офісу в Києві, або до спеціально створеного call-центру консультативної допомоги працівникам Енергоатома, які перебувають на тимчасово окупованих територіях або виїхали з них.

Нагадаємо, У межах United24 на медичні потреби зібрали майже 2 мільярди

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Ядерний тероризм з боку росії посилюється: над Запорізькою АЕС пролетіли дві крилаті ракети Ядерний тероризм з боку росії посилюється: над Запорізькою АЕС пролетіли дві крилаті ракети
Запорізька АЕС, найбільша атомна станція в Європі, була захоплена російськими військовими після танкового обстрілу в ніч на 4 березня 2022 року і досі перебуває під контролем загарбників.
Російські війська намагаються зміцнити свої позиції біля Запорізької АЕС Російські війська намагаються зміцнити свої позиції біля Запорізької АЕС
Зокрема вони будуть там фортифікаційні споруди.
Loading...
Load next