Уряд Литви схвалив кандидатуру нового посла в Україні

Уряд Литви схвалив кандидатуру нового посла в Україні

Уряд Литви в середу схвалив призначення послів в Україні, Грузії, Канаді та литовського представника в Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Про це повідомляє Delfi.

Новим представником в Україні вирішено призначити Інгу Станіте-Толочкене, політичну директорку Міністерства закордонних справ Литви. Дипломатка, що раніше також обіймала посаду посла у Вірменії, з 19 серпня стане представником у Києві – вона має замінити Вальдемара Сарапінаса, який завершує свою роботу в Україні.

З 6 серпня послом Литви у Грузії планується призначити директора Департаменту політики східного сусідства МЗС, колишнього генерального консула Литви в Алмати Дарюса Віткаускаса.

З 26 серпня послом в ОЕСР планується призначити нинішнього віце-канцлера уряду Роландаса Кріщюнаса.

Також з 9 грудня послом у Канаді та постійним представником Литви при Міжнародній організації цивільної авіації пропонується призначити заступника міністра закордонних справ Егідіюса Мейлунаса.

Нагадаємо, Литва у травні анулювала майже 1,5 тисячі дозволів на проживання

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Поховальна церемонія тривала тиждень: Таїланд передав посольству України прах посла Бешти (фото) Поховальна церемонія тривала тиждень: Таїланд передав посольству України прах посла Бешти (фото)
Посол України помер на острові Ко Ліпе на півдні Таїланду в ніч проти неділі, 30 травня. Зокрема за інформацією поліції Таїланду Бешта за попередньою версією помер від серцевого нападу.
У Таїланді назвали попередню причину смерті українського посла Андрія Бешти У Таїланді назвали попередню причину смерті українського посла Андрія Бешти
Спершу поліція Таїланду заявила, що, за попередніми даними, ознак насильницької смерті посла України в Таїланді Андрія Бешти не виявлено. Дипломат пішов із життя в ніч проти неділі, 30 травня у віці 44 років.
В Таїланді помер український посол Андрій Бешта: деталі смерті В Таїланді помер український посол Андрій Бешта: деталі смерті
Помер колишній посол України в Таїланді Андрій Бешта. Дипломат пішов із життя в ніч проти неділі, 30 травня.
Loading...
Load next