Імпульс операції росіян на Харківщині застопорився - радник Байдена

Імпульс операції росіян на Харківщині застопорився - радник Байдена

Радник президента США Джо Байдена з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що імпульс операції російських військ на Харківщині застопорився.

Про це Салліван сказав у розмові з CBS News.

Салліван відповідав на питання про те, чи змінив ситуацію на полі бою дозвіл США вдаряти американською зброєю по Росії. Він зазначив, що надати такий дозвіл українцям з боку президента США Байдена було "здоровим глуздом".

Не було сенсу не дозволити українцям вести вогонь через цей кордон, вражати російські гармати та вогневі точки, які вели вогонь по українцях. Тому президент дав дозвіл на це. Українці виконали цей дозвіл на полі бою. І одна річ, яку я зазначу – це те, що імпульс цієї операції в Харкові застопорився, – сказав він.

Салліван додав, що Харків все ще під загрозою, але росіяни не змогли досягти суттєвого прогресу на місцях за останні дні в цьому районі.

І Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну в утриманні лінії фронту і відсічі агресивним російським військам, – запевнив радник Джо Байдена.

Нагадаємо, Міноборони Німеччини планує значно збільшити резерв Бундесверу

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Війна рф проти України: на Харківщині ЗСУ просунулися майже на 50 км за 3 дні (відео) Війна рф проти України: на Харківщині ЗСУ просунулися майже на 50 км за 3 дні (відео)
За даними розвідки, окремі ворожі підрозділи зазнали значних втрат
Loading...
Load next