Росія через значні втрати в Україні вербує найманців в Африці - британська розвідка

Росія через значні втрати в Україні вербує найманців в Африці - британська розвідка

У зв’язку зі значними втратами на полі бою проти України Росія вдається до вербування найманців в африканських країнах, обіцяючи їм тисячі доларів та паспорт РФ.

Про це повідомляє Міноборони Британії з посиланням на дані розвідки.

28 травня Головне управління розвідки МО України (ГУР) повідомило, що Росія активізувала спроби вербувати африканців на війну проти України. Зокрема, ці зусилля з вербування зосереджені на центральноафриканських країнах, зорема це Руанда, Бурунді, Конго та Уганда. Повідомляється, що Росія пропонує бонус за реєстрацію в розмірі 2000 доларів США, місячну оплату в розмірі 2200 доларів США та російський паспорт, ‒ заявили у відомстві.

У Міноборони додали, що ця кампанія вербування, ймовірно, компенсує значні втрати росіян на полі бою, і допомагають їй підтримуватиме наступальну активність на кількох напрямках фронту.

У зв’язку з тим, що кількість вербованих ув’язнених у Росії, ймовірно, досягла кульмінації, Росія, ймовірно, розширить вербування у країнах Глобального Півдня, щоб уникнути додаткової мобілізації в самій Росії. Крім того, що попередня мобілізація на війну була непопулярною всередині країни для Путіна та російського уряду, вона призвела до рекордної нестачі робочої сили та відтоку кваліфікованих працівників, таких як лікарі та ІТ-фахівці, ‒ зазначили у відомстві.

Нагадаємо, На Сумщині продовжується активність російських диверсійних груп ‒ Зеленський

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next