Науково-дослідний центр Мін’юсту отримав обладнання для захисту від кібератак

Науково-дослідний центр Мін’юсту отримав обладнання для захисту від кібератак

Науково-дослідний центр судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції отримав обладнання для захисту від кібератак.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Директор Науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Михайло Можаєв в рамках меморандуму про співпрацю із «Інститутом дослідження кібервійни» отримав обладнання для захисту від кібератак, - йдеться в повідомленні.

Як зазначив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, за даними Держспецзв’язку, у 2023 році кількість кібератак на урядові організації, порівняно із 2022 роком, зросла на 16% - до 2543 інцидентів.

Тому питання захисту мереж та обладнання від зовнішнього втручання є одним з наших пріоритетів. Щиро вдячні нашим партнерам за надану допомогу, - сказав Гайченко.

Він повідомив, що команда міністерства працює, над реалізацією проєкту побудови захищеного шифрованого каналу зв’язку.

Зазначається, що завдяки співпраці Міністерства юстиції із міжнародними донорськими організаціями за час повномасштабної війни вже вдалося отримати обладнання для науково-дослідних установ судових експертиз на понад 82 000 000 грн.

Нагадаємо, На кордоні з Польщею збудують новий вантажний термінал і пішохідний перехід

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків
Російська Федерація не приховує того, що долучає до своїх навчань у Чорному морі військову техніку. Зокрема йдеться про понад 50 військових бойових літаків.
Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною
У Воронезькій області, яка межує з Україною, помітили колону з оперативно-тактичними ракетними комплексами "Іскандер".
Loading...
Load next