Рада схвалила в першому читанні створення військової поліції

Верховна Рада 19 червня прийняла в першому читанні законопроєкт №6569-д щодо створення військової поліції.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.
Відповідне рішення підтримали 247 парламентарів.
У картці документа вказується, що його ініціювали семеро нардепів на чолі з головою комітету з правоохоронної діяльності Сергієм Іонушасом.
Військова поліція буде створена як військове формування з правоохоронними функціями. Вона входитиме до складу сектору безпеки і оборони. Основним завданням військової поліції буде забезпечення правопорядку і військової дисципліни у Міноборони, ЗСУ та Державній спеціальній службі транспорту.
У документу зазначено, що розмір нового силового підрозділу — до 1,5% чисельності ЗСУ. Утворення нового органу відбудеться на базі Військової служби правопорядку у ЗСУ.
Нагадаємо, Столтенберг у розмові з Байденом наголосив на необхідності довгострокової підтримки України
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com





