На місці російського удару по «Охматдиту» побували понад 30 глав іноземних дипмісій

На місці російського удару по «Охматдиту» побували понад 30 глав іноземних дипмісій

Заступник міністра закордонних справ Євген Перебийніс разом із 33 главами дипмісій, акредитованих в Україні, відвідали лікарню «Охматдит», яка зазнала значних пошкоджень внаслідок російського ракетного удару.

Візит було організовано на доручення глави української дипломатії Дмитра Кулеби, передає пресслужба МЗС.

Делегація іноземних послів мала змогу на власні очі побачити наслідки варварського удару російської ракети по медичному закладу, в якому перебували цивільні люди, зокрема діти, які лікувалися від раку та інших важких захворювань.

Як поінформували в МЗС, Перебийніс закликав представників дипмісій та міжнародних організацій рішуче відреагувати на цей жахливий воєнний злочин та докласти максимум зусиль для посилення протиповітряної оборони України.

На місці були присутні міністр внутрішніх справ Ігор Клименко та директор "Охматдиту" Володимир Жовнір, які поінформували іноземних дипломатів про наслідки російського терору.

До складу делегації увійшли керівники та представники дипломатичних місій ЄС, НАТО, УВКБ ООН, ПРООН, ЮНІСЕФ, Азербайджану, Австрії, Аргентини, Вірменії, Вʼєтнаму, Греції, Індонезії, Іспанії, Італії, Канади, Мексики, Молдови, Нідерландів, Норвегії, Північної Македонії, Польщі, Святого Престолу, Словаччини, Словенії, Судану, Туреччини, Фінляндії, Франції, Чехії, Чорногорії, Швейцарії, Швеції, Японії.

Нагадаємо, На ЗАЕС рф не проводить ремонти й техобслуговування в належному обсязі

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next