Добровольці Українського легіону в Польщі пройдуть найсучаснішу підготовку - Умєров

Добровольці Українського легіону в Польщі пройдуть найсучаснішу підготовку - Умєров

Українці, які долучаться до спеціального добровольчого підрозділу в Польщі, отримають найсучаснішу підготовку від європейських союзників.

Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров.

За словами Умєрова, Український легіон у Польщі буде оснащений найкращим обладнанням від міжнародних партнерів, що підвищить його ефективність на полі бою.

Ми закликаємо всіх українців, які перебувають у Європі, приєднатися до Українського легіону. Ваш внесок є неоціненним у нашій боротьбі за свободу та незалежність. Кожен ваш крок наближає нас до перемоги, – зазначив міністр оборони. 

Нагадаємо, Пенсійний фонд почав виплачувати нові види допомоги українцям

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
У Польщі поліція зі стріляниною затримала п'яного українського водія У Польщі поліція зі стріляниною затримала п'яного українського водія
Вчора ввечері, 14 квітня в центрі міста Кошалін близько 21 год п'яний 52-річний українець тікав на автомобілі від поліції.
У Польщі загинув 39-річний робітник з України У Польщі загинув 39-річний робітник з України
Тргедія сталась у понеділок, 12 квітня, під час заміни опор електромережі у населеному пункті Брусьнік Тарновського повіту (Малопольське воєводство).
Продавав крадені авто: у Польщі судитимуть "українського бізнесмена" Продавав крадені авто: у Польщі судитимуть "українського бізнесмена"
Українець, разом із ще з двома поляками організували свою банду та продавали крадені авто. За злочинні дії чоловікам загрожує тюремне ув'язнення.
Loading...
Load next