Генерал-майор ЗСУ Марченко повідомив про звільнення зі служби

Генерал-майор ЗСУ Марченко повідомив про звільнення зі служби

Відомий генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко, який у 2022 році керував успішною обороною Миколаєва, повідомив про звільнення зі служби за станом здоров’я.

Про це він повідомив у соцмережі.

 Звільнення зі служби стало найважчим рішенням, яке я ухвалював у своєму житті. Проходжу необхідне лікування. Адже навіть незламних іноді потрібно трішечки підлатати, щоб втримати на плаву. Врешті-решт, служба у війську завжди вимагає жертвувати здоров’ям. І без своєчасного відновлення все може стати марним, — написав він.

Як відомо, Марченко також брав участь в «Ізваринському котлі», у боях за Донецький аеропорт, перебував у лавах «кіборгів».

У 2019 році отримав звання генерал-майора. Цього ж року п’ятьом високопосадовцям Міноборони, серед яких був і начальник управління матеріального забезпечення Міноборони Дмитро Марченко, оголосили підозри у справі про закупівлі бракованих бронежилетів. 

У 2022 році Дмитро Марченко керував успішною обороною Миколаєва.

Нагадаємо, Експосол України заявив, що наступні місяці Росія спробує вбити українське керівництво

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
ГУР завдало удару по командному пункту окупантів на Херсонщині ГУР завдало удару по командному пункту окупантів на Херсонщині
Українські розвідники успішно уразили передовий пункт управління російських військ у районі населеного пункту Іванівка, Херсонська область
Loading...
Load next