У Львові помер чоловік, якому пересадили підшлункову залозу і нирку

У Львові помер чоловік, якому пересадили підшлункову залозу і нирку
Як повідомили у лікарні швидкої допомоги, усі ці дні медики буквально жили з пацієнтом у реанімації.

Як повідомили у лікарні швидкої допомоги, усі ці дні медики буквально жили з пацієнтом у реанімації. Цілодобовий супровід, медикаменти, контроль іноземних колег - ескулапи намагалися робили все від них залежне.

І тривалий час стан чоловіка був стабільним, донорські органи починали працювати. Але потім показники стрімко погіршилися, судини затромбувалися і ані операція, ані подальша реанімація не допомогли.

Додамо, це була перша в Україні операція з пересадки підшлункової залози. Виконали її уночі, 7 серпня, у Львівській лікарні швидкої допомоги.

38-річний чоловік потрапив до лікарні з розривом аневризми судин головного мозку, стан був несумісним з життям. Рідні підписали дозвіл на донорство. Підшлункову отримав 45-річний львів'янин, який з дитинства хворів на цукровий діабет, а останні кілька років ще й на ниркову недостатність.

До речі, трансплантація підшлункової залози – це одна із найскладніших операцій з пересадження органів. Світова статистика говорить, що кожен третій пацієнт після такого втручання не виживає. 

Нагадаємо, що у Львівській обласній лікарні видалили пухлину щитоподібної залози, яка важила понад кілограм. Панні Анна звернулася до лікарів через незначні болі шиї та голови.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
В Україні за добу виявили 20 791 новий випадок коронавірусу В Україні за добу виявили 20 791 новий випадок коронавірусу
Показники захворюваності на COVID-19 залишаються на високому рівні. Днем раніше хворобу діагностували у 23 229 осіб; 22 жовтня — у рекордної кількості від початку пандемії, 23 785.
На Apple Watch з'явилися нові функції для відстеження стану здоров’я На Apple Watch з'явилися нові функції для відстеження стану здоров’я
Додаток Vitals на Apple Watch допомагає прогнозувати можливі хвороби, аналізуючи ключові показники здоров’я.
Львів прийме хворих на коронавірус з Івано-Франківська
Допомога сусідній області.Про готовність прийняти в лікарнях культурної столиці пацієнтів з іншої області заявив міський голова Андрій Садовий.
Loading...
Load next