Комісія ТЕБ і НС віднесла Перемишлянський та Пустомитівський райони Львівської області до «червоної зони»
У департаменті охорони здоров’я зазначають, що від початку вересня ситуація була напруженою, проте стабільною. А ось за попередні дні, кількість звернень пацієнтів з підозрою на COVID-19 дещо збільшилася.
Директор департаменту охорони здоров’я львівської облдержадміністрації Орест Чемерис зазначив: "Якщо порівняти динаміку викликів, які поступають в центр екстреної медичної допомоги, то, на жаль, протягом останніх 2 днів вони зростають. За останню добу, зокрема, було 46 викликів пацієнтів з підозрою на COVID-19".
Стан здоров’я пацієнтів з коронавірусом, що лежать в обласній клінічній лікарні – не критичний. Кілька все ж потрапили до реанімації, та поки жоден з них не потребує апарата штучної вентиляції легень.
"У Львівській обласній клінічній лікарні розгорнено 30 ліжок для пацієнтів з коронавірусною інфекцією, що ускладнені пневмонією. Всі ліжка обладнані кисневим доступом. Станом на сьогодні на лікуванні перебуваєють 27 пацієнтів, з них 5 у реанімаційному відділенні", - повідомив Координатор ковідного відділу Львівської обласної клінічної лікарні Омелян Синенький.
Думки львів’ян щодо небезпеки коронавірусної інфекції розбігаються: одні з обережністю ставляться до пандемії, та намагаються дотримуватися усіх норм безпеки. Інші вважають статистику – неправдивою, кажуть, жодних підтверджень такої великої кількості хворих немає.
Надаємо, що у населених пунктах, які відносять до «червоної зони», заборонені відвідування освітніх установ, робота громадського транспорту, торгових центрів і кафе, а також посадка в міжобласний транспорт. Тож, аби Львів не зазнав цих обмежень, медики закликають містян не нехтувати правилами безпеки, носити маски в місцях скупчення людей, часто мити руки та користуватися антисептиком.
Слідкуй за нами на Facebook, Telegram, Youtube і знай Правду.