Бустерна доза вакцини: що треба знати та де отримати? (відео)

Бустерна доза вакцини: що треба знати та де отримати? (відео)
По третю дозу вакцини до медзакладу звернулися понад три десятка львів’ян.

3-я бустерна доза тепер доступна для усіх охочих. Для цього необхідно лише звернутися в центр чи пункт вакцинації. Ольга, серед числа перших, хто записався у поліклініку для бустерної дози. Дівчина розповідає, перші два щеплення робила вакциною Коронавак, третю ж Файзером. 

Дуже хочеться за кордон. Справді дуже маємо великі плани цього року на подорожі і тому вирішили не тягнути. Бо все, купили вже білети, -  каже Ольга, львів'янка.

Єдине, за що переживає Ольга, аби легко перенести вакцинацію.

Укол був болючий, але зараз не болить. Я дуже сподіваюся, що температури не буде, мені ще сьогодні працювати дуже багато, тому надіюсь на удачу, - додає Ольга.

І таких охочих отримати третю бустерну дозу вакцини тут чимало. 

Я вперше вакцинувалася в червні місяці перша доза - Коронавак, друга доза в липні  - Коронавак, а тепер прийшла на бустерну на Файзер. Сама для себе. Я вірю в то і всім раджу, - розказує Віра, львів'янка.

В мене робота, що я спілкуюся з багатьма людьми. Щоб вберегти себе? Ну звичайно, елементарно. В мене немає ніяких застережень проти вакцин, проти доцільності, - повідомляє львів'янин, Юрій.

В поліклініці кажуть: наразі точно невідомо хіба що про поставку вакцини Коровак. А от усі інші уже днями будуть доступні. Щодо охочих, то за сьогодні лише по третю дозу вакцини до медзакладу звернулися понад три десятка львів’ян. Не враховуючи тих, хто дещо помилився із датами і завчасно прийшов щепитися. 

Ну ми маємо тільки зараз маємо тільки Файзер, а ще має бути Модерна, або Астра Зенека. Мають підвезти, - зауважує Ірина, медсестра.

На даний момент є достатня кількість охочих, зараз вакцинуються ті хто вакцинувався в липні, зараз до нас приходять саме ці пацієнти.

Вакцинуватися люди можуть, коли пройшло від часу другої дози щонайменше 180 днів. На жаль, бувають люди, які приходять скоріше часу. Але, на жаль, ми їм рекомендуємо прийти трішки пізніше, коли мине рівно 180 днів, - наголошує сімейна лікарка, Христина Кульчицька.

Влада запевняє: вакцини вдосталь як для щепленнь бустерною дозою, так і для охочих вакцинуватися вперше та друге. 

Також ми закликаємо так само особливо робити ревакцинацію людей, які мають після 60 років, людей, які мають хронічні захворювання.

Також ми рекомендуємо проводити так звану додаткову вакцинацію тим людям в яких є ослаблена імунна система, які мають онкологічні захворювання чи якісь важкі хронічні захворювання, - звертає увагу Леся Кобецька, керівниця управління охорони здоров’я Львівської міськради

Що ж стосується вибору вакцини для бустерної дози, то …

Рекомендує ВООЗ проводити бустерну дозу вакциною Модерна та Файзер. У разі, якщо особа провакцинувалася двічі вакциною Коронавак, то рекомендують робити бустерну дозу від Файзер, -  каже Леся Кобецька.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 123
 
Читайте також
У Львові з 15 листопада діятимуть нові карантині обмеження (відео) У Львові з 15 листопада діятимуть нові карантині обмеження (відео)
6 листопада, міська комісія з надзвичайних ситуацій розглянула питання доступу до адміністративних будівель.
За добу в Україні зафіксовано 27 тисяч нових випадків захворювання на Covid-19 За добу в Україні зафіксовано 27 тисяч нових випадків захворювання на Covid-19
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
За минулу добу в Україні зафіксовано понад 7 тисяч нових випадків Covid-19 За минулу добу в Україні зафіксовано понад 7 тисяч нових випадків Covid-19
88,2 % госпіталізованих із COVID-19 минулого тижня - невакциновані та не мали жодної дози антиковідної вакцини.
Loading...
Load next