"Підтримуєте серцебиття країни": МОЗ закликає долучатись до флешмобу подяки українським лікарям

"Підтримуєте серцебиття країни": МОЗ закликає долучатись до флешмобу подяки українським лікарям

Міністерство охорони здоров'я закликає долучитись до флешмобу на підтримку українських лікарів у межах проєкту "Дякуємо серцем".

Про це МОЗ повідомляє у Фейсбуці.

МОЗ і Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) у межах проєкту "Дякуємо серцем" до Дня Незалежності України оголошують загальноукраїнський флешмоб, аби ще раз подякувати українським медикам за їхню роботу та відважність, - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що 31 рік поспіль українські медики невтомно бережуть здоров’я українців, а останні пів року працюють у складних умовах повномасштабної війни.

Вони залишаються на посту, коли в їхні міста летять ракети. Оперують, коли їхні лікарні обстрілюють. Їдуть туди, де потрібна допомога, коли навколо все палає. Вони рятують життя, часто – ризикуючи власним. У День Незалежності важливо сказати медичним працівникам: "Дякую за те, що підтримуєте серцебиття країни! - зауважили в МОЗ.

Щоб долучитись до флешмобу, потрібно зробити у соцмережах допис із подякою медикам, додати у допис хештег #дякуємо_серцем. За бажанням можна проілюструвати допис картинкою.

Підтримати медичну систему можна донатом на платформі UNITED24.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна отримає «швидкі» від міжнародних партнерів.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Loading...
Load next