COVID-19: Moderna розробила нову версію вакцини

COVID-19: Moderna розробила нову версію вакцини

Американська біотехнічна компанія Moderna розробила нову вакцину проти COVID-19 – мРНК-1283. 

Завдяки оновленій формулі термін зберігання вакцини збільшився вдвічі, повідомляє Medical Express.

Дослідження вірусу SARS-CoV-2 виявили, що шипоподібний білок є критичним компонентом проникнення вірусу в клітини. Пізніше дослідники визнали, що не всі частини білка однаково важливі для імунної відповіді, тому винайшли нову формулу вакцини. 

Формула нової вакцини містить "інструкцію", яка кодує лише дві ключові частини шипоподібного білка вірусу. Під час дослідження оновленого препарату, зокрема на мишах, вчені виявили, що він має сильнішу дію антигену, який формує імунітет в організмі. 

При введенні першої, другої чи бустерної дози вакцини мРНК-1283 виникає більша імунна відповідь, ніж при використанні її попередниці – мРНК-1273. 

Нагадаємо, У Молдові затримали 11 українців-нелегалів

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 514
 
Читайте також
Дозакупівля вакцини Moderna: Україна не веде переговори про постачання вакцини, - Кузін (відео) Дозакупівля вакцини Moderna: Україна не веде переговори про постачання вакцини, - Кузін (відео)
Наразі тривають перемовини щодо кількості доз Moderna, які Україна може отримати через COVAX. Зокрема, українці, які отримали першу дозу вакцини Moderna, зможуть завершити свій курс щеплень препаратом Pfizer.
У США схвалили вакцину Pfizer для дітей від 5 років. Що буде в Україні У США схвалили вакцину Pfizer для дітей від 5 років. Що буде в Україні
Щеплення почнуть робити вже від сьогодні.
Вакцина проти COVID-19 Pfizer стане доступною для широкого загалу – МОЗ Вакцина проти COVID-19 Pfizer стане доступною для широкого загалу – МОЗ
У центрах масової вакцинації планують щеплювати антиковідною вакциною Pfizer.
Loading...
Load next