До клінік Європи на лікування евакуювали вже понад 4,1 тисячі українців - МОЗ

До клінік Європи на лікування евакуювали вже понад 4,1 тисячі українців - МОЗ

До клінік Європи на лікування евакуювали вже 4116 громадян України, серед яких – постраждалі внаслідок воєнних дій та пацієнти з онкологічними захворюваннями.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я.

Йдеться про евакуаційні рейси, організовані в межах співпраці міністерства з Європейською комісією та партнерами. Зокрема, за півтора року на лікування та/або реабілітацію за кордон з України вдалося направити 585 дітей, які страждають на онкозахворювання. Решта - пацієнти з мінно-вибуховими пораненнями, хронічними хворобами тощо.

Перевезення з українських медзакладів до медичного евакохабу в Польщі забезпечують транспортні медичні команди обласних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, спеціалізовані вагони Укрзалізниці, команда благодійної організації «Лікарі без кордонів» та бригади парамедиків із європейських країн, законтрактовані Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Детальніше ознайомитися з алгоритмом медичної евакуації можна на сайті МОЗ.

Нагадаємо, В Україні створили 10 батальйонів і три роти для розмінування деокупованих територій

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Інсулін безплатно: Уряд постановив на період воєнного стану надання допомоги (відео) Інсулін безплатно: Уряд постановив на період воєнного стану надання допомоги (відео)
В умовах воєнного стану пацієнти зможуть отримати інсулін в аптеці як за електронним, так і паперовим рецептом.
800 унікальних апаратів для прискореного загоєння ран закупила Україна 800 унікальних апаратів для прискореного загоєння ран закупила Україна
VAC-терапія є "золотим стандартом лікуванні ран у світі".
Данілов назвав пандемію коронавірусу першою "біологічною війною" (відео) Данілов назвав пандемію коронавірусу першою "біологічною війною" (відео)
У 2020 році Данілов називав цибулю, сало і часник найкращими ліками проти коронавірусу.
Loading...
Load next