"Тепер лише "Раша гудбай": Вєрка Сердючка виступила на благодійному концерті у Амстердамі (відео)

"Тепер лише "Раша гудбай": Вєрка Сердючка виступила на благодійному концерті у Амстердамі (відео)

В Амстердамі (Нідерланди) 21 червня відбувся благодійний концерт зірок Євробачення Embrace Ukraine – #StrivingTogether, у якому взяла участь і володарка другого місця на конкурсі 2007 року Вєрка Сердючка. Андрій Данилко у своєму знаменитому образі вперше за 15 років виконав пісню Dancing Lasha tumbai, у якій росіянам замість "Лаша тумбай" чулося "Раша гудбай", зі зміненим текстом. Артист заявив, що тепер його хіт офіційно називається Dancing Russia goodbye. Про це пише Obozrevatel.

Я ніколи не співала "Раша гудбай". Тільки "лаша". Але тепер лише "Раша гудбай" і це ще м'яко кажучи, – промовила Сердючка під час виходу на сцену. Відповідне відео з'явилося на YouTube-каналі 1+1.

Тисячі єврофанів в Амстердамі підспівували українській зірці у сріблястому костюмі рядки, які тепер назавжди залишаться незмінними.

Змінилися і костюми музикантів із команди Сердючки. Гітаристи, барабанщик та інші інструменталісти вийшли на сцену у чорних футболках з білими написами "Х*Й ВІЙНІ" та "F**K THE WAR". Ось тільки насправді всі слова були без зірочок і, відповідно, без цензури.

На екрані позаду виступаючих демонструвалася цитата з пісні СТАСІК "Колискова для ворога": "Ти ж хотів землі цієї, тож тепер змішайся з нею".

Після виконання Dancing Russia goodbye Сердючка проскандувала свою вже культову фразу: "Геть з України, москаль некрасівий. Геть! Геть! Геть!"

Нагадаємо, раніше Олексій Дурнєв зізнався, як покарав би путіна за війну проти України.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 509
 
Читайте також
"Міхалков - мерз*та. Він давно збожеволів": Данилко про актора-путініста (відео) "Міхалков - мерз*та. Він давно збожеволів": Данилко про актора-путініста (відео)
31 серпня 2015 року СБУ заборонила Микиті Міхалкову в'їзд до України протягом п'яти років. В'їзд Міхалкову обмежений як діяча культури, який створює загрозу національній безпеці України.
Loading...
Load next