Даніель Салем зізнався, що втратив слух назавжди (відео)

Даніель Салем зізнався, що втратив слух назавжди (відео)

Український телеведучий Даніель Салем з перших днів війни в Україні перебуває в лавах Збройних сил. Він захищає нашу країну від російських окупантів, які вдерлися 24 лютого і влаштували справжній колапс.

Нещодавно Салем зізнався, що отримав контузію на війні. В результаті він втратив слух на ліве вухо. Лікарі кажуть, що, швидше за все, слух не повернеться, але Даніель не впадає у відчай.

Я потрапив під вибухову хвилю. Я ліг на землю, і вона потрапила мені прямо у вухо. Це був ближній бій, - сказав Даніель у програмі "Ранок з Україною".

Він додав, що бачив окупантів на власні очі, вони знаходилися від його позиції буквально в декількох метрах. 

Нагадаємо, що топмодель Аліна Байкова таємно пронесла український прапор на Каннський кінофестиваль. Дівчина сховала маленький український прапор у ліф сукні.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 

 1018
 
Читайте також
Go_A виконає пісню перед матчем Ювентус (відео) Go_A виконає пісню перед матчем Ювентус (відео)
Катерина Павленко виступить перед центральним поєдинком 31-го туру Серії А.
"Міхалков - мерз*та. Він давно збожеволів": Данилко про актора-путініста (відео) "Міхалков - мерз*та. Він давно збожеволів": Данилко про актора-путініста (відео)
31 серпня 2015 року СБУ заборонила Микиті Міхалкову в'їзд до України протягом п'яти років. В'їзд Міхалкову обмежений як діяча культури, який створює загрозу національній безпеці України.
Loading...
Load next