"Мене це вбило": Подкопаєва прокоментувала мовчання своєї куми Ані Лорак про війну в Україні (відео)

"Мене це вбило": Подкопаєва прокоментувала мовчання своєї куми Ані Лорак про війну в Україні (відео)

Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва прокоментувала мовчання про війну в Україні своєї куми, співачки Ані Лорак. Артистка, родом з Чернівецької області, живе в росії та не коментує кривавих дій Путіна.

Лілія, для якої Лорак була найліпшою подругою, зізналася, що навіть не намагалася зв'язатися з кумою.

Як розповіла спортсменка в інтерв'ю Славі Дьоміну, своїм мовчанням Ані вже висловила свою позицію.

Я нічого їй не писала. Мені здається, що мовчання буває дуже чутним або гучним. Ані Лорак, ані її представник не зробив жодної заяви. Тому ми робимо висновки, що вона зробила те, що вона хотіла зробити. На жаль. Я все чекала, тому що кожен голос має значення. Кожен голос із такою кількістю фоловерів та прихильників — це такий щит, який треба було виставити. Тому що кожного дня вмирають діти, і ми як мами не можемо цього дозволити, - розповіла Лілія.

Знаменитість додала, що багато хто з українців, які опинилися в 2014-му році в Росії, не висловили жодних думок. Якщо раніше Подкопаєва намагалася це виправдати, то зараз жодних виправдань для мовчання у зірки немає. 

Лілія додала, що історія з Лорак – для неї болюча тема.

Багато років дружби. Це моя краща подруга, це людина, на честь якої я назвала свою старшу доньку, і я, чесно кажучи, чекала, чекала до останнього, але коли минуло три місяці, і була повна тиша, то мене це вбило. Мене особисто це вбило, – зізналася зірка.

Нагадаємо, Лорак аж на шостий день кровопролиття на українській землі, вбивств росіянами дітей, вирішила таки залишити допис у Instagram. Артистка згадала, що вона українка і закликала зупинити війну. Втім, про те, хто ж затіяв жорстокі вбивства (президент РФ), не було жодного слова. Та після запровадження у РФ закону про поширення фейків, Ані Лорак не промовила ані слова про війну.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 5032
 
Читайте також
Ті артисти, хто обрав робити кар’єру в Росії, для мене мертві. Їх не існує з 2014 року, - Оля Цибульська Ті артисти, хто обрав робити кар’єру в Росії, для мене мертві. Їх не існує з 2014 року, - Оля Цибульська
Українська співачка Оля Цибульська розповіла чи спілкується вона з опальними зірками, які віддали перевагу кар’єрі в Росії.
Loading...
Load next