Кіт Степан потрапив на обкладинку журналу Times Monaco

Кіт Степан потрапив на обкладинку журналу Times Monaco
Кіт Степан і його хазяйка зібрали тисячі євро для допомоги тваринам, які постраждали від війни.

Кіт Степан з Харкова, відомий завдяки блогу з 1,3 млн підписниками, потрапив на обкладинку журналу Times Монако.

 

У березні 2023-го року кота вивезли з Харкова до Монако. В цей час його блог не оновлювався. Лише згодом хазяйка кота Анна повідомила, що вони зі Степаном у безпеці та знайшли притулок у Європі.

Довгим і складним був для нас шлях з Харкова, який постійно зазнавав ракетних обстрілів. Монако було першим місцем у Європі, куди ми дісталися й знайшли притулок. Ми жили там два місяці і отримали велику допомогу, підтримку та турботу від місцевих жителів. І ми щиро вдячні за нашу безпеку, – каже хазяйка кота Степана.

За її словами, красива природа та добре ставлення людей допомогли родині оговтатися від жахіть війни.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 229
 
Читайте також
Кота Степана з Харкова номінували на "Оскар" серед блогерів Кота Степана з Харкова номінували на "Оскар" серед блогерів
Кота разом із господарями, номінували на престижну премію в індустрії інфлюенсерів World Influencers and Bloggers Awards 2022. Кошти від продажу квитків спрямують на допомогу Україні.
Рок-гурт Queen випустив на YouTube запис концерту з Харкова, щоб зібрати кошти для України Рок-гурт Queen випустив на YouTube запис концерту з Харкова, щоб зібрати кошти для України
На підтримку зусиль з надання допомоги Україні проти російської агресії, Queen виклав у вільний доступ історичний харківський концерт 2008 року зі спеціальним показом на YouTube, спрямованим на збирання пожертв
Loading...
Load next