У Львові відкрилася перша модельна школа для дорослих дівчаток

У Львові відкрилася перша модельна школа для дорослих дівчаток
Уляна Іваськів відкрила у Львові першу модельну школу для дорослих дівчаток, де викладатимуть уроки стилістику одягу, дефіле і фотопозування

Кожна жінка – прекрасна, попри вік чи життєві клопоти. Але не кожна може це проявити. Саме аби допомогти дівчатам розкритися та полюбити себе Уляна Іваськів відкрила у Львові власну модельну школу для представниць прекрасної статі у не менш прекрасному віці.

Від 30 до 40 у нас поки що тільки 3 дівчинки, решта – від 40 до 50, від 50 до 60 і є 3 учениці, котрим поза 70. Я дуже пишаюся тим, - зазначає засновниця модельної школи Уляна Іваськів.

Вперше пані Уляна відвідала модельну школу у 63 роки, навчалася пліч-о-пліч з 18-літними. Тож із власного досвіду розуміє, що насправді потрібно жінці, аби розкрити кожну грань свого Я. Ця модельна школа не буде схожою на інші, - запевняє Уляна Іваськів. Без “лиття водички” тут викладатимуть уроки стилістику одягу, дефіле і фотопозування.

Зазначимо, що одним з партнерів школи виступив львіський виробник вишитого одягу компанія "ЕТНО-СІТІ".

 132
 
Читайте також
Найпопулярніші паролів в Україні та світі: рейтинг Найпопулярніші паролів в Україні та світі: рейтинг
Компанія NordPass, яка займається питаннями безпеки в інтернеті, опублікувала звіт про найпопулярніші паролі, якими користувачі захищають свої облікові записи.
У Львові відбулася прем’єра нової постановки найвідомішої оперної історії «Запорожець за Дунаєм» У Львові відбулася прем’єра нової постановки найвідомішої оперної історії «Запорожець за Дунаєм»
Цими вихідними у Львові відбулася прем’єра нової постановки найвідомішої оперної історії «Запорожець за Дунаєм»
До Львова приїхав голлівудський актор Бен Стіллер (відео) До Львова приїхав голлівудський актор Бен Стіллер (відео)
Він приїхав до Львова як посол доброї волі ООН - поспілкуватися з українськими біженцями.
Loading...
Load next