SpaceX відкрила бронювання місць для польоту в космос

SpaceX відкрила бронювання місць для польоту в космос

Компанія SpaceX оголосила бронювання місць для польотів у космос – на Міжнародну космічну станцію, Місяць, Марс та орбіту Землі.

Про це повідомляється на сайті компанії.

На сайті з'явився відповідний розділ Human Spaceflight.

Польоти будуть доступні на двох різних типах космічних кораблів - Dragon і Starship.

Перший політ на навколоземну орбіту запланований на кінець 2024 року. Він триватиме від 3 до 6 днів, за раз полетіти можуть 2-4 людини. Корабель здійснюватиме виток навколо Землі кожні 90 хвилин на висоті від 290 до 483 км.

Бронювання квитків на політ на Міжнародну космічну станцію буде доступне у 2025 році. Подорож для чотирьох пасажирів триватиме 10 днів.

Також є інформація про семиденні місії на Місяць, проте коли політ буде доступним, не повідомляється. Відомо, що 12 туристів віддаляться від Землі більш як на 384 тис. км. Вони матимуть приватні каюти.

Політ на Марс триватиме всього 24 години 37 хвилин, та коли він буде можливим, інформації ще немає.

SpaceX повідомила, що пасажири матимуть сучасне спорядження, зокрема шолом, надрукований на 3D-принтері, з мікрофоном для зв'язку і клапанами, які регулюють системи тиску у скафандрі.

Вартість місій поки не розкривається.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом доби зафіксовано 87 бойових зіткнень

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
«Небезпечний астероїд», що помітили поблизу Землі, виявився автомобілем Tesla «Небезпечний астероїд», що помітили поблизу Землі, виявився автомобілем Tesla
Вишнево-червоний Tesla Roadster був запущений у 2018 році під час першого польоту SpaceX Falcon Heavy
Varda Space Industries повернула експериментальну капсулу з орбіти — зібрано дані для військових розробок Varda Space Industries повернула експериментальну капсулу з орбіти — зібрано дані для військових розробок
Останнього дня лютого на території Австралії здійснила посадку капсула компанії Varda Space Industries, яка повернулася на Землю з орбіти після проведення експериментів у космосі
Loading...
Load next