На Львівщині продають Лопатинський спиртзавод

На Львівщині продають Лопатинський спиртзавод
Як йдеться у повідомленні Фонду держмайна у Фейсбук, потужності заводу можуть бути застосовані для виготовлення етилового і харчового спирту.

Як йдеться у повідомленні Фонду держмайна у Фейсбук, потужності заводу можуть бути застосовані для виготовлення етилового і харчового спирту.

Також зауважили, що новий власник отримає нерухомість, устаткування і транспорт, що наразі належить державному спиртзаводу.

"Місце провадження діяльності і зберігання спирту ДП «Укрспирт» розташоване у Львівській області – за 90 км від обласного центру. Потужності заводу можуть бути застосовані для виготовлення етилового (ректифікований зерновий, зерновий вищої очистки) і харчового спирту", – зазначається у повідомленні.

Провести торги планують 28 жовтня, а стартова ціна об’єкта складає майже 19 мільйонів гривень.

Цікаво, що завод належить ДП «Укрспирт» і розташований у смт Лопатин Радехівського району, на вулиці Заводській, 11.

Він був заснований у другій половині ХІХ століття як гуральня.

Окрім цього, 17 вересня Фонд держмайна оголосив про продаж першого державного спиртового заводу у Немирові, що у Вінницькій області.

Нагадаємо, що у Львові засідання щодо колишнього клубу «Пікассо» перенесли на 12 жовтня, а сміттєве питання у суді вирішуватимуть 2 жовтня. Під стінами Львівського окружного адміністративного суду нині людно, адже одночасно йде розгляд двох справ, до яких має стосунок міська рада.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Нова партія вакцини AstraZeneca та Pfizer вже на Львівщині Нова партія вакцини AstraZeneca та Pfizer вже на Львівщині
Львівська область отримала нову партію американської та корейського виробництва. Зокрема, вакцини "Pfizer" надійшло 1170 штук та "AstraZeneca" – 21 600 штук.
Лікарська Маланка у Гарнізонному храмі: яку цьогоріч ціль мають благодійники? (відео) Лікарська Маланка у Гарнізонному храмі: яку цьогоріч ціль мають благодійники? (відео)
Лікарська Маланка — уже добра традиція медиків Галичини ще з 1912 року, яка жива та популярна й донині.
Loading...
Load next