У Львівській області розгорнули пункти незламності, куди можна прийти під час відключень світла

У Львівській області розгорнули пункти незламності, куди можна прийти під час відключень світла

У Львівській області працівники ДСНС розгорнули спеціальні пункти, куди люди можуть звертатися у випадку надзвичайних ситуацій таких як відключення тепла, електропостачання та зв’язку.  Тут можна зігрітися, випити чаю, зарядити свою техніку. Також тут є базовий набір медикаментів.  Це все абсолютно безкоштовно, а працюють такі пункти цілодобово. Дізнатися про найближчий до вас ви зможете на сайті nezlamnist.gov.ua.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 185
 
Читайте також
У Львові рятувальники провели заняття з психологічної підготовки з молодими фахівцями (відео) У Львові рятувальники провели заняття з психологічної підготовки з молодими фахівцями (відео)
Львівські рятувальники провели заняття з психологічної підготовки з молодими фахівцями.
У Львові під час пожежі у квартирі загинула 73-річна жінка (відео) У Львові під час пожежі у квартирі загинула 73-річна жінка (відео)
Причини пожежі поки з'ясовують.
Порятунок з-під завалів: у Львові провели тренування для рятувальників (відео) Порятунок з-під завалів: у Львові провели тренування для рятувальників (відео)
Львівські рятувальники відпрацювали навички ліквідації наслідків влучання ворожих ракет в адміністративну та виробничу будівлі.
Loading...
Load next