На Львівщині виявили коронавірус у 458 осіб

Серед хворих – 301 житель Львова. Результати показало ПЛР-тестування, лабораторні центри напередодні провели 1305 аналізів.
На Львівщині виявили коронавірус у 458 осіб

Серед хворих – 301 житель Львова. Результати показало ПЛР-тестування, лабораторні центри напередодні провели 1305 аналізів.

Загалом від початку пандемії коронавірусну інфекцію зафіксували у 55 291 жителя області, понад 1500 пацієнтів померло. Більш як 40 тисяч осіб одужало.

До слова, на Львівщині потрібно збільшити обсяги тестувань на COVID-19. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на своїй сторінці у Фейсбук.

Додамо, Чернігівська та Полтавська області вже отримали субвенції на модернізацію клініко-діагностичних лабораторій в лікарнях у розмірі 19,5 млн та понад 9 млн грн відповідно.

Шляхом збільшення кількості тестів в уряді хочуть посилити контроль над поширенням захворюваності на COVID-19.

Нагадаємо, що Львівщина – антилідер за кількістю хворих на коронавірус. 12,5 тисяч хворих одужали за минулу добу в Україні.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
На кордоні виявили чоловіка, який вантажівкою намагався ввезти до України нове вбрання зі США На кордоні виявили чоловіка, який вантажівкою намагався ввезти до України нове вбрання зі США
23-річний житель Івано-Франківської області вантажівкою намагався незаконно ввезти до України пів тонни нового вбрання зі США
Loading...
Load next