На Львівщині створять міжнародний кінофестиваль

На Львівщині створять міжнародний кінофестиваль
Кіноіндустрія сприятиме розвитку регіону, дозволить залучити додаткові інвестиції та створити нові робочі місця. На це передбачено 1 млн грн.

Під час засідання постійної депутатської комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської обласної ради,  депутати підтримали ідею залучення національних та міжнародних кіновиробників та створення міжнародного кінофестивалю Львівщини.

Про це інформує пресслужба ЛОР.

Відповідне звернення на розгляд комісії надійшло від представників громадської організації “ВАУ СТУДІО”.  

На думку авторів звернення, кіноіндустрія сприятиме розвитку регіону, дозволить залучити додаткові інвестиції та створити нові робочі місця.

Ще одним важливим та потенційно привабливим проєктом є організація міжнародного кінофестивалю. Це потужний репутаційний захід, який популяризуватиме Львівщину, – йдеться  у зверненні.

Депутати обласної ради скерували звернення до департаменту внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації з пропозицією залучити авторів ідеї до участі в обласному конкурсі “Підтримка регіонального кінематографа” та повідомити про умови та критерії участі в конкурсі.

Ми з боку Львівської обласної ради будемо максимально підтримувати вітчизняний кінематограф та сприятимемо його промоції, – зазначив голова комісії з питань культури Святослав Шеремета.

Читайте також
Унікальна виставка «Історії сильних духом» про життя людей з інклюзивністю (відео)
У Львові представили унікальну виставку, яка розповідає про життя людей з інвалідністю.
Провела 14 років у радянських тюрмах: у Львові померла легендарна зв'язкова Романа Шухевича Ольга Ільків Провела 14 років у радянських тюрмах: у Львові померла легендарна зв'язкова Романа Шухевича Ольга Ільків
У червні 2021 року Ольга Ільків відсвяткувала 101-річчя.
Loading...
Load next