У Львові медиків на роботу возитимуть на таксі під час локдауну

У Львові медиків на роботу возитимуть на таксі під час локдауну
Компанія Bolt надаватиме допомогу у транспортуванні медичних фахівців Львова та на час локдауну у місті безкоштовно возитиме лікарів на роботу та додому.

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією та переведенням громадського транспорту в режим спецперевезень, компанія Bolt вирішила підтримати медичних працівників Львова. Дев’ять львівських медичних установ уже отримали перші 300 промокодів на поїздки. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

" Ми сподіваємося, що наша допомога сприятиме злагодженій роботі медичних закладів і дозволить уникнути збоїв через можливі запізнення персоналу. Ми готові й надалі допомагати місту, зокрема його критично важливій інфраструктурі ", - повідомив керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

Компанія Bolt започаткувала ініціативу з безплатного перевезення медиків ще у березні 2020 року.

Зрештою за період карантину водії компанії вже здійснили 125 тисяч поїздок для медпрацівників на понад 23 мільйони гривень. У Львові Bolt повністю забезпечував перевезення медиків клінічної лікарні швидкої медичної допомоги та обласної інфекційної лікарні.
 

 84
 
Читайте також
У Львові можуть зупинити роботу громадського транспорту
Через погіршення ситуації з коронавірусом у Львові можуть припинити роботу громадського транспорту. Тому у місті розглядають нові етапи боротьби та поширення Covid-19.
Мер Львова підтримав накладення 35% мита на білоруський транспорт Мер Львова підтримав накладення 35% мита на білоруський транспорт
Українська комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення ввести спеціальне мито на імпорт автобусів, вантажних і спецавтомобілів з Білорусі в розмірі 35% від митної вартості. Зокрема міський голова, Андрій Садовий підтримав таку ініціативу.
Садовий розповів, які вулиці Львова планують відремонтувати цього року Садовий розповів, які вулиці Львова планують відремонтувати цього року
Наразі для Львова цього року пріоритетним є завершення ремонтних робіт на тих вулицях, які почали ремонтувати ще минулого року. Однак, за наявності фінансування планують також розпочати роботи на вулицях Грінченка та Мазепи, що у Шевченківському районі міста.
Loading...
Load next