"Диспетчери спочатку просто кидали трубку”: чоловік не дочекався допомоги медиків та помер

"Диспетчери спочатку просто кидали трубку”: чоловік не дочекався допомоги медиків та помер
Чоловік їхав на велосипеді і різко впав. Перехожі намагались йому допомогти, але не могли додзвонитись до швидкої протягом 20 хвилин.

Про це у Фейсбук написали очевидці.

Як зазначається, чоловік їхав на велосипеді та раптово впав.

Перехожі впродовж 20 хвилин намагались викликати "швидку допомогу". Проте, диспетчер декілька разів відхилив дзвінок.

Очевидцям вдалось зателефонувати у одне із львівських відділень швидкої допомоги.

Диспетчери спочатку просто “кидали трубку”, а згодом повідомили, що “швидка” виїхала з Мостів. Медики їхали 25 хвилин. По приїзду почали робити прямий масаж серця, але врятувати чоловіка не вдалось, – йдеться у повідомленні.

Читайте також
На Львівщині знайшли авіаційну бомбу та 8 боєприпасів часів Другої світової війни На Львівщині знайшли авіаційну бомбу та 8 боєприпасів часів Другої світової війни
У Львівській області продовжують виявляти небезпечні знахідки часів Другої світової війни та знищувати їх.
На Львівщині вже четверту добу шукають затонулого чоловіка
Пошукова операція поблизу Червонограда триває ще від четверга, 25 березня. Водолази шукають 50-річного селянина, який пішов рибалити і ймовірно потонув разом із своїм човном.
Loading...
Load next