У Львові виявили два об'єкти, на яких ведеться незаконне будівництво

У Львові виявили два об'єкти, на яких ведеться незаконне будівництво
Львівська Інспекція держархбудконтролю виявила незаконне будівництво на вулицях Смілій, 1а та Варшавській, 171. Зокрема осіб які є власниками ділянок притягнуть до відповідальності.

Міська інспекція провела перевірку у Львові й виявила два незаконні об'єкти, на яких ведеться самочинне будівництво. Про виявлені порушення повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

"Ми відкрили перевірку, за підсумками якої зрозуміли, що там відбуваються будівельні роботи без належних дозвільних документів. Йдеться про реконструкцію із добудовою приміщень. Замовником виступає Лагно Ганна Михайлівна", - зазначив начальник Інспекції ДАБК, Тарас Павлишин про будівництво на вулиці Смілій.

Зокрема, будівництво на вулиці Варшавській 171 відновили незаконно та без необхідних дозвільних документів. Через це Інспекція притягне до відповідальності фізичну особу, що є власником цієї ділянки.

"Станом на сьогодні будівельні роботи там відновили, і ми запустили перевірку. Але там право власності на землю оформлено на фізичну особу - Лагно Миколу. Було проведено перевірку, ми також притягнемо їх до відповідальності через відсутність необхідних дозвільних документів. Там будується багатоквартирний будинок на 4 поверхи. Нам важливо, щоб люди знали, що ці роботи самовільні і не купували там квартир", - додав Павлишин.

Зазначимо, що за посиланням ТУТ можна переглянути оновлений список львівських недобросовісних забудовників, які ведуть будівництво незаконно.
 

 228
 
Читайте також
У Львові скандальний забудовник відновив незаконне будівництво
Компанія "Ірокс" відновила незаконне будівництво на вулиці Тернопільській, 42 у Львові. Міська влада вживатиме усіх потрібних заходів аби зупинити самовільні будівельні роботи.
Влада "годує" обіцянками: у Львові мешканці на вулиці Лемківській живуть у аварійному будинку (відео) Влада "годує" обіцянками: у Львові мешканці на вулиці Лемківській живуть у аварійному будинку (відео)
Роки скарг, прохань та навіть поневірянь – мешканці аварійного будинку на вулиці Лемківській майже 20 років не можуть домогтися розуміння від влади.
Відкриття нового відділу продаж: у Сокільниках збудують сучасний житловий комплекс (відео) Відкриття нового відділу продаж: у Сокільниках збудують сучасний житловий комплекс (відео)
Компанія "LEV Development" відкрила у Сокільниках відділ продажу квартир у новому ЖК FEEL HOUSE.
Loading...
Load next