Відкриття нового відділу продаж: у Сокільниках збудують сучасний житловий комплекс (відео)

Відкриття нового відділу продаж: у Сокільниках збудують сучасний житловий комплекс (відео)
Компанія "LEV Development" відкрила у Сокільниках відділ продажу квартир у новому ЖК FEEL HOUSE.

Компанія "LEV Development" відкрила новий відділ продажу. Бічна вулиці Стрийської у Сокільниках біля нового житлового комплексу FEEL HOUSE. Зокрема цей об’єкт розробляється відомими в Україні архітекторами з проектної майстерні Бєляєвих.

Це буде проект низько поверхової забудови з підземними паркінгами, з територією для жильців, яка буде захищена від якихось сторонніх очей. Буде максимальна приватність. Я думаю, що це буде найкращий проект в даному районі міста, - розповів співзасновник компанії "LEV Development" Олександр Островський.

FEEL HOUSE – це особливий житловий комплекс бізнес-класу, який буде виконаний у скандинавському стилі з ексклюзивними дизайнерськими холами. За планом тут будуть 1,2 та 3 кімнатні квартири площею від 27 м2 до 78 м2.

Розташований на бічній вулиці Стрийської, в локації з унікальною екосистемою та двома озерами для відпочинку, щоб майбутні мешканці могли займатися активним дозвіллям на свіжому повітрі.

Особливістю даного житлового комплексу є саме розташування. Оскільки це розташування поруч із природою. Це два озера  до яких пішки можемо дійти за 2 хвилини, де можна проводити вільний час, - повідомила керівниця відділу продажу компанії "LEV Development" Іванна Іванків.

Здати в експлуатацію житловий комплекс FEEL HOUSE планують вже в кінці наступного року. Зараз стартує попереднє бронювання майбутніх квартир.

Детальніше ознайомитися із майбутнім проектом можна на сайті компанії "LEV Development"

 

 2559
 
Читайте також
Ефектність та одночасна витонченість у вашій домівці: особливість представницьких поверхів у столичному ЖК LIFE STORY Ефектність та одночасна витонченість у вашій домівці: особливість представницьких поверхів у столичному ЖК LIFE STORY
Ексклюзивний, сучасний та витончений житловий комплекс від компанії LEV Development поблизу парку Феофанія у Києві - це окреме місце в якому хочеться не лише жити, а й натхненно творити.
На Яворівському полігоні будують казарми (фото і відео) На Яворівському полігоні будують казарми (фото і відео)
Загалом зведуть 6 казарм, кожна з яких може розмістити по 300 осіб. Також на території розбудовують спортивну інфраструктуру та навчальні корпуси.
На Львівщині шахраї прикидались лікарями та виманювали у людей гроші на лікування (відео) На Львівщині шахраї прикидались лікарями та виманювали у людей гроші на лікування (відео)
Поліцейські викрили шахраїв-гастролерів, які обманом виманювали гроші у своїх жертв.
Loading...
Load next