Садовий розповів, які вулиці Львова планують відремонтувати цього року

Садовий розповів, які вулиці Львова планують відремонтувати цього року
Наразі для Львова цього року пріоритетним є завершення ремонтних робіт на тих вулицях, які почали ремонтувати ще минулого року. Однак, за наявності фінансування планують також розпочати роботи на вулицях Грінченка та Мазепи, що у Шевченківському районі міста.

Також Андрій Садовий вважає, що вулиця Бандери повинна стати найкращою у місті, адже вона є однією з головних транспортних артерій Львова, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

"Тут ми повинні поєднати і дорогу, і трамвай, і пішохідну частину, і велоінфраструктуру. Ми маємо план до вересня завершити основний об‘єм робіт. Наразі все йде за графіком. Цей район отримає нове дихання, враховуючи такі великі інвестиції від громади Львова", - зазначив Садовий.
 

Щодо інших вулиць Львова, то наразі планують також закінчити ремонтні роботи на вул. Хмельницького, Пилипа Орлика та Шевченка. Зокрема після Великодніх свят розпочнеться ремонт тієї частини дороги, яка наразі залишилась не відремонтованою, щоб до кінця року завершити роботи.

"Звичайно, маємо амбітні плани взятись за вул. Грінченка та Мазепи, але це все буде залежати від наявності коштів. Думаю, що на початок червня будемо розуміти, яка ситуація з фінансами, бо держава цього року вилучає з бюджету міста 751 млн грн", - розповів міський голова.

Такі дії українського уряду Садовий назвав крадіжкою й заявив, що він буде боротись за те аби фінансовий баланс був збережений аби амбітні плани Львова були реалізовані вже до кінця цього року.

 724
 
Читайте також
Ремонтні роботи тривають: вулицю Бандери у Львові перекрили повністю (відео) Ремонтні роботи тривають: вулицю Бандери у Львові перекрили повністю (відео)
Від сьогодні, 10 липня проїзд на перетині вулиці Бандери з вулицями Антоновича та Героїв УПА перекрили повністю. Тут розпочнуть заміну мереж.
У Львові перекриють перехрестя Хмельницького – Липинського: громадський транспорт змінить рух У Львові перекриють перехрестя Хмельницького – Липинського: громадський транспорт змінить рух
На час ремонтних робіт відбудуться зміни у русі 7 маршрутів громадського транспорту.
Реорганізація руху: у Львові на вулиці Винниченка утворилося 10-метрове провалля (відео) Реорганізація руху: у Львові на вулиці Винниченка утворилося 10-метрове провалля (відео)
Старий каналізаційний колектор давно потребував ремонту, а нещодавні буревії його фактично "добили". Вулицю Винниченка відкриють для проїзду не раніше ніж через 3 тижні.
Loading...
Load next