Червона доріжка та оркестр під відкритим небом: Львівська опера відкрила новий театральний сезон (відео)

Червона доріжка та оркестр під відкритим небом: Львівська опера відкрила новий театральний сезон (відео)
Львівська національна опера урочисто розпочала свій 122-ий театральний сезон.

Червона доріжка та найвідоміші хіти: Львівська опера урочисто розпочала 122-й театральний сезон. З цієї нагоди музиканти виступили із класичними творами перед численною аудиторією на площі перед будівлею театру.

Артисти діляться планами: готують для глядачів і слухачів як уже відомі постановки, так і сучасне переосмислення старих. До того ж нещодавно вони провели ретельну кадрову роботу, тому усе лунатиме по-новому.

Ми набрали прекрасних музикантів, солістів оркестру. Це дає нам змогу в майбутньому грати не тільки опери й балети, але також ми будемо працювати й над великими симфонічними програмами. Ми оновили, омолодили склад оперної трупи, - розповів керівник музичної частини Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Іван Чередніченко.

Також у цьому сезоні буде задіяно чимало й іноземних музикантів, які практично самі вирішили долучитися до проведення цього дійства. Також представники опери розповіли, що родзинкою серед  цьогорічних виступів буде святкування річниці з дня народження знаного українського композитора.  

Прем’єра, про яку я вам сказав, Бортнянського, бо це буде 270 років, це буде перша версія "Сокола", "Айкіда", сучасна. Тобто не треба сподіватися, що це буде така історична картинка. Це буде досить злободенна річ задумана по концепції, - повідомив генеральний директор Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Василь Вовкун.

Наступний рік теж буде важливим для Львівської опери. 

На 2022 роком ми особливо працюємо у контексті ювілею Соломії Крушельницької, якій буде 150 років. Це є спільна й власна програма, бо буде міжнародний конкурс ім. С. Крушельницької, і фестиваль ім. С. Крушельницької. І дуже багато є спільних проектів із домом-музеєм імені Соломії, - додав Василь Вовкун.

Особливістю також є те, що усі виступи транслюватимуться через сайт Opera Vision, і таким чином поціновувачі мистецтва з усього світу зможуть долучитися до перегляду постановок. З усією програмою 122-го сезону Львівської опери ви зможете дізнатися на сайті театру.
 

 

Читайте також
У Львові невдовзі відбудеться прем'єра на виставу Василя Стефаника "Злодій" (відео) У Львові невдовзі відбудеться прем'єра на виставу Василя Стефаника "Злодій" (відео)
У театрі Заньковецької тривають генеральні прогони прем’єри вистави за однойменною новелою Василя Стефаника.
Львівська національна опера повернулась до роботи після локдауну Львівська національна опера повернулась до роботи після локдауну
Артисти, які повернулися після тривалої перерви до театру, представлять глядачам виставу 3 травня.
Фестиваль фольклору "Етновир": обрядові танці, автентичні костюми та музичні інструменти (відео) Фестиваль фольклору "Етновир": обрядові танці, автентичні костюми та музичні інструменти (відео)
Танцювальні колективи з усієї України, а також Туреччини та Чорногорії завітали до Львова.
Loading...
Load next