У Львові від пневмонії помер ветеран АТО Юрій Досяк

У Львові від пневмонії помер ветеран АТО Юрій Досяк
Він пройшов Іловайський котел і 119 днів полону.

З глибоким сумом повідомляємо, що сьогодні вранці відійшов у вічність учасник бойових дій Юрко Досяк.

Юрко - боєць-доброволець батальйону "Донбас", вижив в Іловайську, повернувся з полону... але на жаль, тут недуга виявилась сильніша... - про це повідомляється на Facebook-сторінці Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

На вказаній сторінці повідомляється, що Доцяк перебував у лікарні. Тиждень пролежав у медичній комі з обширною двосторонньою пневмонією, проте напередодні вийшов з неї. Був під апаратом ШВЛ. Родина ветерана АТО почала збирати кошти на його лікування, але сьогодні зранку він помер.

Анастасія Фаль - pravdatutnews.com

Читайте також
Українські військові пройшли підготовку до застосування NLAW (відео) Українські військові пройшли підготовку до застосування NLAW (відео)
Тренували військовослужбовців ЗСУ британські інструктори.
Сьомий день війни. Як Львівщина адаптовується до нових реалій (відео) Сьомий день війни. Як Львівщина адаптовується до нових реалій (відео)
В області триває формування підрозділів Сил ТерОборони ЗСУ. СБУ нагадують, що триває й інформаційна війна: у соцмережах ширяться фейки, щоб посіяти паніку серед населення.
Історії біженців, що шукають порятунок (відео) Історії біженців, що шукають порятунок (відео)
За 7 днів російсько-української війни Львівщина прийняла більш ніж 40 тисяч переселенців та понад 100 тисяч біженців виїхало до Польщі.
Loading...
Load next