Ями, калюжі та бруд - мешканці вулиці Рослинної скаржаться на занедбану ділянку та бездіяльність влади (відео)

Ями, калюжі та бруд - мешканці вулиці Рослинної скаржаться на занедбану ділянку та бездіяльність влади (відео)
У Шевченківській райадміністрації розповіли, що про цю проблемну вулицю знають.

Ями, калюжі та бруд - такі «природні» перешкоди щодня спіткають мешканців вулиці Рослинної у Львові. Місцеві розповідають, що пройти ділянку пішки - проблематично і це вже не кажучи про пересування автівкою цією дорогою. Тому люди неодноразово зверталися на «Гарячу лінію міста».
 

Я вважаю, що ця вулиця явно потребує ремонту. Просто я тут ходжу з дітьми двома, один з яких на візочку в мене, тому достатньо важко добратися до пункту призначення, - повідомляє місцева жителька Софія.

А ви як гадаєте? Невже не бачите. Треба асфальт робити чи плитку, що по можливості, бо то таке болото вже стільки років і як в депутати в нас хтось хоче поступити, то приходять просять підписатися, а вони усе зроблять. А то тільки усе на словах. Вже стільки років тут живу, а воно тут так і є, - зазначає місцева жителька Ганна.

У Шевченківській райадміністрації розповіли, що про цю проблемну вулицю знають. Але реконструкцію наразі не проводитимуть. Однак додають, що попередньо вже відомий обсяг робіт на ділянці. Розпочати планують з облаштування оновлених інженерних мереж.
 

Вони там бажають кращого. І після того благоустрій. Тобто корито, ремонт самої дороги, хідників, освітлення й так далі. У попередні роки ця вулиця не була внесена у титульні списки. Орієнтовна вартість робіт станом на сьогодні це 1 680 000 грн, - заявив начальник відділу комунального господарства Шевченківської райадміністрації Микола Бегей.
 

Посадовці кажуть, що  відповідний проєкт подаватимуть на розгляд бюджетної та інженерної комісій, щодо внесення вулиці Рослинної у титульні списки на капітальний ремонт на наступний рік.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com
 

Читайте також
Львівський суд арештував підозрюваного у вбивсті Дар'ї Косенок
У вбивстві 19-річної студентки підозрюють її хлопця, який ймовірно вбив дівчину через ревнощі. Його затримали та заарештували на 60 діб.
Відірвані від цивілізації: на Львівщині мешканці скаржаться на стан доріг (відео) Відірвані від цивілізації: на Львівщині мешканці скаржаться на стан доріг (відео)
Бездоріжжя та практично відсутність транспортного сполучення. Здавалося б перебільшення, але ж ні, це – реалії життя жителів сіл на Львівщині. Люди намагаються достукатись до влади, однак наразі безрезультатно.
Верховний Суд визнав незаконними перевірки будівництва «ІРОКСа» на Тернопільській, 42 Верховний Суд визнав незаконними перевірки будівництва «ІРОКСа» на Тернопільській, 42
У суді забудовник довів, що Інспекція ДАБК у м. Львові не мала права перевіряти об'єкт будівництва на вул. Тернопільській, 42.
Loading...
Load next