У Львові працюють навчально-консультативні центри, де люди вчаться, як діяти в умовах воєнного стану (відео)

У Львові працюють навчально-консультативні центри, де люди вчаться, як діяти в умовах воєнного стану (відео)
Всі подробиці у нашому сюжеті.

У Львові продовжують свою роботу навчально-консультативні центри, де люди можуть дізнатися, як діяти в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Пункти розмістили в усіх районах міста у приміщеннях комунальних підприємств. Один з таких центрів облаштували у ЛКП «Сяйво», що на Левандівці. Наразі тут вже розроблений план занять на рік вперед. Найближче відбудеться 19-го січня на тему «Стихійні лиха, що характерні для Львова».
 

Мешканці звертаються до нас і згідно з цим планом, ми надаємо консультацію. Це може бути будь-яка тема: медицина катастроф, надзвичайні ситуації, вибухонебезпечні ситуації, оповіщення. Це все реєструється і записується в журналі.  Так само є схема, де можна побачити, де є консультативні пункти й укриття, — розповідає начальник консультативного пункту ЛКП «Сяйво» Володимир Івашків.
 

Навчають тут також, як діяти в умовах воєнного стану та де у місті шукати бомбосховища. Якщо відвідати заняття особисто нагоди немає, то усю інформацію можна отримати й телефоном.
 

В більшості телефонують і до Нового року, так само дзвонили у зв’язку з новою інформацією в Україні і ми їх консультуємо телефоном. Усі їх питання намагаємося озвучити, провести роз’яснення. В кожному під’їзді розміщена така дошка оголошень, де є інформація й про укриття і про будь-які небезпеки, в тому числі й газові, — зазначає директорка ЛКП «Сяйво» Уляна Масюк.
 

Додамо, що зараз у місті функціонує 17 таких центрів.
 

З них у Залізничному районі — 3, у Личаківському районі — 1, у Франківському районі — 4, Шевченківському — 3 та у Галицькому — 3 центри. Є ще в нас консультаційні пункти, крім міста Львова, у тих містах, що зараз увійшли у Львівську МТГ. Це і Рудному, Винниках, Брюховичах і так далі, — повідомляє начальник відділу захисту населення і території Львівської міськради Олег Дубчак.
 

Ще три центри розташовані у Сихівському районі. Записатися на заняття можна безпосередньо навідавшись до ЛКП.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 329
 
Читайте також
На Донбасі від кулі російського снайпера загинув 41-річний військовий зі Львова (фото) На Донбасі від кулі російського снайпера загинув 41-річний військовий зі Львова (фото)
Впродовж минулої доби, 18 серпня, російські окупанти 11 разів порушили режим припинення вогню. Один військовий ЗСУ отримав смертельне поранення - він був родом зі Львова.
Історія одного собаки, який врятував на Сході України не одне життя (відео) Історія одного собаки, який врятував на Сході України не одне життя (відео)
Любов, відданість та мужність. Перелік слів, якими можна назвати українських захисників чимало. Однак їх ніколи не вистачить, аби описати їхню жертовність та внесок у мирне небо над нашими головами.
"Такі добрі події неабияк важливі": у Львові організували свято для родин захисників України (відео) "Такі добрі події неабияк важливі": у Львові організували свято для родин захисників України (відео)
У «Будинку Воїна» для малечі влаштували справжні різдвяні забави.
Loading...
Load next