Щелепно-лицева хірургія стала ще доступнішою: які ж операції виконуватимуть лікарі? (відео)

Щелепно-лицева хірургія стала ще доступнішою: які ж операції виконуватимуть лікарі? (відео)
Відповідний напрямок лікування відкрили у 8 лікарні Першого територіального медичного об'єднання Львова.

Щелепно-лицева хірургія відтепер доступна у 8 лікарні Львова. В будь-який час доби сюди можуть звернутися усі пацієнти, які потребують ургентну чи планову допомогу відповідного напрямку хірургії.

А ще у медзакладі можуть хірургічно лікувати запальні процеси, виконувати метало остеосинтез та реконструкцію обличчя, заміщувати щелепно-лицеві дефекти імплантатами, нарощувати кістки та готувати пацієнтів до ендопротезування.
 

Зараз ми акцентували насамперед свою увагу на ургентній патології, на невідкладній допомозі при щелепно-лицевій хірургії, оскільки ми, знову ж таки, наголошую, є лікарнею невідкладної медичної допомоги. І ми маємо забезпечити дану допомогу всім пацієнтам, які є до нас доставлені, — зазначає гендиректор 8-ї лікарні 1-ї ТМО Львова Василь Трунквальтер.
 

І новий напрямок запрацював не лише на словах. Днями лікарі вже виконали першу операцію чоловікові, який у ДТП отримав складні множинні переломи лицевого черепа. Хірургам вдалося його відновити. І плани на майбутнє у лікарів доволі амбітні. Зокрема з часом медзаклад планує завести доволі широкий спектр платних послуг, зокрема і пластичну та естетичну хірургію, що підсилить джерела фінансування лікарні.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 111
 
Читайте також
У Львові водій на пішохідному переході збив двох дітей (відео) У Львові водій на пішохідному переході збив двох дітей (відео)
У Львові на пішохідному переході водій збив двох дітей віком 10-ти та 11-ти років. ДТП трапилось на вулиці Лінкольна, що у Шевченківському районі міста.
У Львові врятували хлопця, якому цвях пробив легеню У Львові врятували хлопця, якому цвях пробив легеню
У львівській лікарні "ОХМАТДИТ" медики врятували 17-річного хлопця, якому цвях пробив легеню. Хлопцю в груди вистрелив пневматичний пістолет, який "стріляє" цвяхами.
У одній із львівських поліклінік медики масово звільняються з роботи У одній із львівських поліклінік медики масово звільняються з роботи
З поліклініки на вулиці Мазепи, 25 звільняються лікарі, аби перейти на роботу у Львівську лікарню швидкої допомоги.
Loading...
Load next