Як працює «Гаряча лінія» Львова у воєнний час (відео)

«Гаряча лінія» міста працює у штатному режимі. Працівники розповідають, що за зміну вони можуть опрацювати 200-250 звернень. Це стосується як і консультації у телефонному режимі, так і розгляд питання з допису у соцмережі.
До нас телефонує людина, ми представляємося, в першу чергу, питаємося, як до неї звертатися і з нею комунікуємо, якщо це питання не інформаційного характеру, а яке потребує реєстрації, то ми беремо дані, реєструємо і далі передаємо виконавцю, — розповідає Павло Клитич, головний спеціаліст відділу «Гарячої лінії» Львова.
Якщо брати загалом, то за перші тижні війни на «Гарячу лінію» Львова звернулося понад 20 тисяч людей. Щоденно надходить понад 1000 дзвінків, здебільшого від вимушено переміщених осіб.
Звернення є більше інформаційно-консультативними, мешканці телефонують і хочуть отримати інформацію, ще раз повторюся, з приводу укриття, де можна отримати тимчасовий прихисток у Львові, як його отримати. З приводу дії волонтерських штабів, — каже Наталія Кріп, заступниця начальника відділу «Гарячої лінії» Львова.
Ще цікавляться, де і як можна долучитися до волонтерської допомоги, стати донором крові або ж допомогти матеріально. А також що необхідно для вступу до територіальної оборони. Комунальні питання натомість відійшли на другий план.
Кількість звернень порівняно з попередніми періодами зросла. Якщо аналогічний період минулого брати, то кількість звернень на 6 тисяч зросла. Звичайно також надходять звернення і по ЖКГ, але їхня кількість зменшилася, — зазначила Наталія Кріп.
Однак з кожним днем містяни звикають до умов воєнного часу й тому старі питання щодо прибирання вулиць, ям на дорогах, громадського транспорту все ж з’являються частіше. Додамо, що «Гаряча лінія» міста працює цілодобово. Ви можете безкоштовно зателефонувати за номером 15-80 з мобільного, або ж написати своє звернення у соцмережі.
Підтримай нас на Patreon: https://www.patreon.com/pravdatutlviv
Віра Коновал - pravdatutnews.com





