Дерусифікація Львова: стартувало голосування за нові назви міських вулиць (відео)

У Львові стартувало голосування за нові назви міських топонімів. Йдеться про перший блок із 14 вулиць .
Дерусифікація вулиць: у Львові стартувало голосування за нові назви міських топонімів. Йдеться про перший блок із 14 вулиць, названі іменами російських діячів, що жодним чином не були пов’язані зі Львовом та мали не багато спільного з Україною. Проголосувати може кожен охочий на вебпорталі міської ради до 15-го червня.
Пропозиція, що набере найбільшої підтримки, отримає один голос, що враховуватиметься робочою групою при затвердженні нової назви. Фінальне рішення щодо перейменування вулиць мають затвердити депутати на сесії Львівської міськради.
Нагадаємо, загалом у Львівській територіальній громаді дерусифікують 53 вулиці.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

Остаточне рішення про затвердження результатів прийматимуть на сесійному засіданні Львівської міської ради.

Наразі у Львівській громаді вже створено 39 нових топонімів.

Сьогодні останній день, коли можна проголосувати за зміну назви вулиць.
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Словенське суспільство висловлює стурбованість гуманітарною ситуацією на палестинських територіях і вимагає прозорості від організаторів конкурсу

Палестинська кампанія за академічний та культурний бойкот Ізраїлю (Pacbi) раніше закликала бойкотувати фільми з Ґадот
Loading...
Load next