Скандал довкола магазину у Львові: комунальники без попередження почали демонтовувати споруду (відео)

Скандал довкола магазину у Львові: комунальники без попередження почали демонтовувати споруду (відео)
Працівники розповідають, що до них прийшли представники комунального підприємства й почали розбирати споруду не показавши при цьому відповідних документів.

Днями стався скандал довкола магазину на вулиці Сахарова. Працівники розповідають, що зранку до них прийшли працівники комунального підприємства й поставили перед фактом, що зараз будуть демонтовувати  споруду.

Прийшли біля 9-ї години ранку, прийшов чоловік і сказав, що він з міської ради й жіночка прийшла. Ми то не вникали тому, що в нас робота, постійно розумієте, щось хочуть гаряче, каву попити. Й ми так скоріше, щоб їх відпустити, то не вникаєш у ті усі, - каже Ореста Алієва, продавчиня магазину.

Працівники магазину додають, що сюди покупці приходять вже понад 10 років й ні разу подібних ситуацій не виникало. Вони подзвонили власнику, однак на місце одразу він приїхати не зміг.

Я подзвонила своєму старшому, нашому власнику. Він приїхав й сказав, що не робіть того, а вони двері почали відразу знімати, бо в 11 годині в мене засідання  й я привезу вам ухвалу суду покажу. Вони не хотіли слухати й так ніби на зло це робили. Почали сильно бити тими кувалдами чи чим. Ми перелякалися, ми не хотіли щоб на нас попало, - пояснює Ореста Алієва, продавчиня магазину.


Люди стверджують, що ніяких документів про демонтаж комунальники не показали, тому на місце викликали поліція. Зрештою власник приїхав з ухвалою від суду, що зупинила цей процес. У міській раді своєю чергою зазначають, що все відбувалося згідно з законом, а судове засідання стосується іншого питання.

Суд  стосується не тимчасової споруди, а суд стосується договору оренди, пролонгації договору оренди землі. Щодо тимчасової споруди суду немає. А прийшли виконувати рішення органу місцевого самоврядування рішення виконавчого комітету про демонтаж тимчасової споруди, яка знаходиться  без правових підстав на землях комунальної власності, - повідомляє Світлана Бордіян, керівниця відділу правового забезпечення департаменту містобудування Львівської міськради.

Рішення про демонтаж прийняли у серпні, кажуть у міській раді.

Це є тимчасова споруда, яка перебуває на землях комунальної власності з 2009 року. Відповідно в неї немає правових підстав там перебувати. Оскільки фактор прив’язки на дану тимчасову споруду не оформлений, договір оренди не дійсний. Відповідно було прийняте рішення про демонтаж даної тимчасової споруди, - пояснює керівниця відділу правового забезпечення департаменту містобудування Львівської міськради.

Подальшу долю цього магазину будуть й надалі вирішувати через суд, що з цього вийде покаже час.

Злата Новосельська pravdatutnews.com
 

Читайте також
Скандальна петиція: депутати не підтримали демонтаж пам'ятника Моцарту у Львові Скандальна петиція: депутати не підтримали демонтаж пам'ятника Моцарту у Львові
Петицію підтримали лише 12 депутатів.
У Львові розгорнувся скандал довкола електрощитової (відео) У Львові розгорнувся скандал довкола електрощитової (відео)
Голова ОСББ і власник офісних приміщень не можуть порозумітися щодо сплати коштів за утримання будинку, від чого страждають мешканці багатоповерхівки.
Пранкер-священик зняв чергове провокативне відео у центрі Львова (відео 18+) Пранкер-священик зняв чергове провокативне відео у центрі Львова (відео 18+)
Молодик, одягнувшись священником, їздив на електросамокаті, а потім лаявся на перехожого.
Loading...
Load next