Не зброєю єдиною: львівські нацгвардійці перемогли на чемпіонаті України з дзюдо

Не зброєю єдиною: львівські нацгвардійці перемогли на чемпіонаті України з дзюдо
Військовослужбовець Станіслав Семков посів друге місце ваговій категорії 66 кг, а Євгеній Балєвський – третє у категорії 100+ кг.

Не зброєю єдиною: Львівські нацгвардійці перемогли на чемпіонаті України з дзюдо. Військовослужбовці Станіслав Семков і Євгеній Балєвський змалку займалися єдиноборством, навіть стали володарями чорних поясів. Як зазначили у МВС, попри блискучу спортивну кар’єру, хлопці стали на захист Батьківщини ще у 2020-му році. На цьому змаганні Станіслав виборов срібло у ваговій категорії 66 кг, а Євгеній посів третє місце у категорії понад 100 кг. Свої успіхи нацгвардійці присвятили тим, хто щодня наближає перемогу України та проганяє ворога з нашої землі.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 29
 
Читайте також
У Львові триває Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні (відео) У Львові триває Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні (відео)
Перші змагання сезону - триває Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні.
Стрільба з лука: у Львові завершився чемпіонат України (відео) Стрільба з лука: у Львові завершився чемпіонат України (відео)
На цих змаганнях відбирали кандидатів у національну збірну, яка виступить на чемпіонаті світу у Вроцлаві через два місяці.
У Львові відбувся перший жіночий тур чемпіонату України: у ньому зіграли 6 команд (відео) У Львові відбувся перший жіночий тур чемпіонату України: у ньому зіграли 6 команд (відео)
Клуби з усієї України зіграли у Львові перший тур чемпіонату України з жіночого флорболу. Серед них і львівські флорболістки «Лемберга».
Loading...
Load next