Смерть унаслідок лобового зіткнення: на Львівщині легковик не розминувся з фурою
Від отриманих внаслідок ДТП травм водій легковика помер на місці події.

Смерть унаслідок лобового зіткнення: на автодорозі «Київ – Чоп» поблизу села Пасіки Зубрицькі легковик не розминувся з фурою. За попередньою інформацією поліції, водій «Ауді», 29-річний житель Івано-Франківської області, рухаючись у напрямку Чопа, не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автопоїздом під керуванням 60-річного львів’янина. Від отриманих внаслідок ДТП травм водій легковика помер на місці події. За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. Правоохоронці встановлюють всі обставини події.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

П’яний водій на своєму «ЗАЗ» протаранив мікроавтобус, який їхав попереду. А той по інерції зіткнувся ще з одним легковиком.

На Львівщині сталась ДТП з 3-ма потерпілими. Відомо, що на дорозі між собою не розминулися легковик та мікроавтобус
Рекомендовані

Чавунна сковорода — справжня легенда кухні. Вона служить роками, витримує будь-які температури і дарує неповторний смак стравам.

Пропонується використати суботні дні восени 2026 і навесні 2027 року з можливим подовженням освітнього процесу влітку.

Граничний вік мобілізації в Україні не відповідає реальній тривалості життя та стану здоров’я багатьох чоловіків. Таку думку висловив співзасновник Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова Геннадій Друзенко.
Loading...
Load next 