На Львівщині ввели аварійні відключення світла (відео)

На Львівщині ввели аварійні відключення світла (відео)
НЕК «Укренерго» встановило ліміт на кожну годину доби окремо, від 445 мегават мінімально вночі до 532 мегават максимально вдень.

Час минає, світла стає дедалі менше: аварійні відключення ввели на Львівщині. Як пояснюють у «Львівобленерго», через перевищення ліміту споживання. Нині НЕК «Укренерго» встановило ліміт на кожну годину доби окремо, від 445 мегават мінімально вночі до 532 мегават максимально вдень. Цей обсяг покриває орієнтовно половину потреб споживачів Львові та області, - кажуть енергетики. Відтак продовжує діяти графік погодинних відключень, крім помаранчевих у вимкненнях будуть задіяні білі клітинки графіку. Черговий обстріл російськими окупантами енергетичних об'єктів України напередодні додатково погіршив ситуацію в енергосистемі.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 985
 
Читайте також
Де у Львові завтра не буде світла: перелік вулиць Де у Львові завтра не буде світла: перелік вулиць
Працівники "Львівобленерго" 2 червня здійснюватимуть ремонтні роботи на електромережах міста.
Сьогодні у Львові буде планове відключення світла: список вулиць Сьогодні у Львові буде планове відключення світла: список вулиць
Планують провести планову заміну деталей у зв'язку зі зносом деяких та погіршенням погодних умов.
На Львівщині продовжують застосовувати аварійні відключення світла (відео) На Львівщині продовжують застосовувати аварійні відключення світла (відео)
Термін відключення електроенергії на 8 год є орієнтовним. Якщо ж у вашому помешканні світла немає понад 9 год, повідомте про це енергетиків.
Loading...
Load next