У Польщі затримали чоловіка за заклики до вбивства Зеленського в соцмережах

Фото: depositphotos
У Польщі затримали 40-річного чоловіка через публікації в соціальних мережах, у яких він закликав до вбивства президента України Володимира Зеленського та поширював образливі висловлювання на його адресу. Про це повідомляє RMF24.
За інформацією видання, затримання відбулося 30 липня. Перед цим правоохоронці зібрали докази щодо активності підозрюваного в соцмережах. На їхній основі чоловікові висунули обвинувачення у публічному підбурюванні до вчинення вбивства та образі президента України.
Під час допиту затриманий визнав провину та заявив, що залишав такі повідомлення під впливом емоцій. Він також висловив жаль через свої дії. У разі доведення вини чоловікові загрожує до трьох років позбавлення волі.
На тлі цього у Польщі останнім часом фіксують погіршення ставлення частини суспільства до українців. Соціологічні опитування свідчать про зростання кількості поляків, які виступають проти подальшої допомоги Україні та її вступу до Європейського Союзу.
Соціолог, керівник групи «Рейтинг» Олексій Антипович вважає, що на зростання напруженості могли вплинути негативні заяви окремих польських політиків щодо України. За його словами, це також може спонукати частину українців залишати Польщу та переїжджати до інших країн.
До слова, в Італії чоловіка ув’язнили за фальшивий римський амфітеатр, на якому він заробляв на туристах.
Стрілець Діана - pravdatutnews.com





