Рецептурні ліки – за електронним рецептом: з квітня змінюється процедура відпуску таких медикаментів

Рецептурні ліки – за електронним рецептом: з квітня змінюється процедура відпуску таких медикаментів
Виписати е-рецепт зможе лікар будь-якої спеціальності державної, комунальної чи приватної клініки або ж лікар-ФОП.

Рецептурні ліки – за електронним рецептом: з квітня змінюється процедура відпуску таких медикаментів. Електронний рецепт пошириться на всі готові лікарські засоби з відповідного Державного реєстру та підлягають відпуску за рецептом лікаря, – повідомили в МОЗ України. Виписати е-рецепт зможе лікар будь-якої спеціальності державної, комунальної чи приватної клініки або ж лікар-ФОП. Для цього закладу не потрібно мати договір з НСЗУ. Відтак підписана декларація для цього непотрібна, втім пацієнт має бути обов’язково зареєстрований в ЕСОЗ.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 597
 
Читайте також
У Львові пройшов освітній форум «Все про це» присвячений пікантним питанням про секс та стосунки (відео) У Львові пройшов освітній форум «Все про це» присвячений пікантним питанням про секс та стосунки (відео)
У Львові вперше пройшов освітній форум «Все про це» присвячений пікантним питання про інтимні стосунки та здорові відносини між чоловіком та жінкою.
Квиток був: посадовиця ЛМР пояснила ситуацію із контролерами Квиток був: посадовиця ЛМР пояснила ситуацію із контролерами
Депутатка мерії Ольга Посипанко пояснила ситуацію із “Львівелектротрансом”. За її словами, із жінкою говорили на підвищених тонах.
Loading...
Load next