Благодійники профінансували відділення фізіотерапії та медичної реабілітації

Благодійники профінансували відділення фізіотерапії та медичної реабілітації
Для відділення фізіотерапії та медичної реабілітації Другого медичного об’єднання Львова благодійники закупили тренажер для збільшення сили та об’єму рухів, велотренажер, підвісну систему для реабілітації тощо

Відділення фізіотерапії та медичної реабілітації продовжує розширюватись. Тепер тут доступно ще більше послуг для лікування та реабілітації пацієнтів, адже завдяки благодійникам тут з’явилося нове обладнання.

Загальна вартість всього обладнання становить 25 тисяч доларів. Найдорожчим із закуплених апаратів є спеціальна рукавичка, яка використовується для розвитку моторики.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
"Червона" зона на Львівщині: область значно перевищує показники госпіталізації пацієнтів (відео) "Червона" зона на Львівщині: область значно перевищує показники госпіталізації пацієнтів (відео)
У "червоній" зоні зможуть працювати: заклади громадського харчування за адресною доставкою та навинос; салони краси за попереднім записом; фінансові установи; пошта, заправки, медичні та ветеринарні заклади тощо.
Стан хлопчика важкий: на Львівщині 9-річну дитину вкусила змія Стан хлопчика важкий: на Львівщині 9-річну дитину вкусила змія
Наразі неповнолітня дитина перебуває у реанімації, після укусу змії. За даними медиків стан хлопчика - важкий.
Небезпечні плазуни на Львівщині: цими вихідними на Стрийщині госпіталізували 2 осіб після нападу змій (відео) Небезпечні плазуни на Львівщині: цими вихідними на Стрийщині госпіталізували 2 осіб після нападу змій (відео)
На Львівщині почали фіксувати напади плазунів на людей. Втім фахівці переконують, що це стається через необережне поводження та незнання правил відповідних поведінки під час зустрічі із змією.
Loading...
Load next