Трагічна пожежа на Львівщині: в будинку знайшли мертвим чоловіка (відео)

Трагічна пожежа на Львівщині: в будинку знайшли мертвим чоловіка (відео)
На Львівщині сталось займання в одноповерховому дерев’яному будинку. Полум’я дуже швидко поширювалося конструкціями. Причини цієї події встановлюють експерти

На Стрийщині внаслідок пожежі загинув чоловік. Відомо, що займання трапилося в одноповерховій дерев’яній житловій будівлі. Вогонь дуже швидко поширювався конструкціями й на момент прибуття рятувальників будинок був повністю охоплений полум’ям. Надзвичайникам вдалося локалізувати пожежу, щоб вона не перекинулася на прилеглі території. Коли вдалося втамувати вогонь, під час розвідки приміщення, виявили тіло власника будинку. Загалом гасили займання майже 2 години. Причини цієї події встановлюють експерти.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
На Львівщині під час руху загорівся автобус (Відео) На Львівщині під час руху загорівся автобус (Відео)
Пожежа виникла в автобусі "ПАЗ" у Дрогобицькому районі. Внаслідок займання постраждав 49-річний водій транспортного засобу.
У Львові під час пожежі у квартирі загинула 73-річна жінка (відео) У Львові під час пожежі у квартирі загинула 73-річна жінка (відео)
Причини пожежі поки з'ясовують.
У Львові у згорілому дерев'яному самобуді виявили тіло жінки У Львові у згорілому дерев'яному самобуді виявили тіло жінки
Ймовірно, вона там ночувала. Будівлю знищено вогнем повністю.
Loading...
Load next