На Львівщині синоптики оголосили штормове попередження

На Львівщині синоптики оголосили штормове попередження

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, 13 квітня вночі та вранці у місті очікується туман, видимістю 200 – 500 м. Мерія Львова закликає мешканців бути обачними.

До слова, під час керування автомобілем в тумані рекомендовано:

істотно знизити швидкість руху та вибирати швидкісний режим, який забезпечував би своєчасне гальмування;

при наявності протитуманних фар — вмикати їх спільно з ближнім світлом;

тримати безпечну дистанцію з автомобілями;

уникати різких маневрів на дорозі, стежити за сигналами автомашин, що рухаються попереду.

Нагадаємо, У Львові під час загальноміської толоки зібрали 65 машин сміття

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Теги: 
Читайте також
Осінні канікули у школах Львова перенесуть (відео) Осінні канікули у школах Львова перенесуть (відео)
Хороша погода та сприятливі умови для того, аби продовжувати повноцінне навчання і при цьому зекономити енергоносії – так у міському управлінні освіти пояснили пропозицію.
Наслідки потужного буревію: вдруге за тиждень Львовом пройшлась негода (фото) Наслідки потужного буревію: вдруге за тиждень Львовом пройшлась негода (фото)
Чергова сильна гроза із градом, пошкодила декілька шкіл, закладів культури та історичних будівель. У місті знову затоплені вулиці та повалені десятки дерев - комунальники ліквідовують наслідки буревію.
Вперше за 75 років: Львів побив історичний температурний рекорд Вперше за 75 років: Львів побив історичний температурний рекорд
Львівський гідрометцентр має дані про температуру повітря на Львівщині із 1946 року - 14 липня у Львові було найспекотніше за останні 75 років.
Loading...
Load next