На Львівщині затримали зловмисника, який побив жінку до смерті

На Львівщині поліцейські взяли під варту зловмисника, підозрюваного у нанесенні смертельних травм односельчанці
На Львівщині затримали зловмисника, який побив жінку до смерті. Відомо, що під час побутового конфлікту він наніс їй кілька ударів в обличчя, в результаті чого вона втратила свідомість.
Потім зловмисник втік з місця події. Її знайшли кілька днів потому та передали медикам. Але вона померла у лікарні. За цей злочин затриманому загрожує до десяти років позбавлення волі.
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Дрогобицький районний суд звільнив від покарання водія маршрутки, який на смерть збив 13-дівчинку на пішохідному переході у Дрогобичі. Винуватець ДТП покаявся, а батьки дівчинки заявили, що не мають до нього претензій.

Сім’я Чередєєвих намагається з’ясувати точні причини та обставини смерті новонародженої дитини. Втім підозрюють: сторона обвинуваченої «затягує» справу

Внаслідок бійки у Великих Грибовичах померли двоє чоловіків - 45-річний місцевий бізнесмен та його товариш. Відомо, що вбивцю досі розшукують та він має психічні розлади.
Рекомендовані

324-й день року (325-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 41 день

Вчені, схоже, розгадали таємницю однієї з найдивніших археологічних знахідок в Андах – так званої "Смуги Дір" або "Поля ям" на Зміїній горі в Перу. Понад 5200 отворів, виритих у схилах гори, десятиліттями не мали наукового пояснення

319-й день року (320-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 46 днів
Loading...
Load next