У корпусі Львівської Політехніки працює ретро-музей аудіоапаратури Sound history museum

У корпусі Львівської Політехніки працює ретро-музей аудіоапаратури Sound history museum
У корпусі Львівської Політехніки працює ретро-музей аудіоапаратури Sound history museum, де представлені експонати, що демонструють еволюцію цієї техніки

У корпусі Львівської Політехніки працює ретро-музей аудіоапаратури Sound history museum, де представлені різні експонати, що показують еволюцію цієї техніки.

Загалом тут орієнтовно 80 експонатів й усі працюючі, бо поруч розташована майстерня, де усю техніку реставрують та перевіряють. Займається цим сам керівник музею та студенти. Найстарішим експонатом є грамофон 40 років минулого століття.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
 

 609
 
Читайте також
До дня незалежності у Львові запрацювала виставка під назвою "Символи незалежності" До дня незалежності у Львові запрацювала виставка під назвою "Символи незалежності"
Від справжньої стрілецької зброї до особистих речей відомих політиків. У Львівському історичному музеї запрацювала виставка під назвою "Символи незалежності". У експозиції представлені понад 200 пам’яток з 25-ти фондових збірок, серед яких чимало унікальних атрибутів.
Згоріла гуцульська ґражда у Львові: які наслідки для музею (відео) Згоріла гуцульська ґражда у Львові: які наслідки для музею (відео)
Цими вихідними у Львові згоріла гуцульська гражда середини 19-го століття. Разом із нею згоріло й 200 експонатів. Сталося це в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького, знаному в народі як Шевченківський гай.
У Львівському музеї історії релігії проводять екскурсії підземеллям монастиря домініканців (відео) У Львівському музеї історії релігії проводять екскурсії підземеллям монастиря домініканців (відео)
Тут можна дізнатись про князівську в'язницю, побут монахів, їхні історії та святині.
Loading...
Load next